6.1 C
Jasło
8 maja 2021, sobota
spot_img

Odpowiedzą za pobicie. Grozi im 3 lata pozbawienia wolności

Wyróżnione

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o pobicie 18-latka. Sprawcy zaatakowali pokrzywdzonego, zadając mu ciosy pięściami w twarz i kopiąc go po ciele. Zatrzymani mężczyźni w wieku 19 i 22 lat usłyszeli już zarzuty. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Napastnikom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę kilkanaście minut po północy, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Do zdarzenia miało dojść w parku w pobliżu Domu Ludowego w miejscowości Bieździadka. Interweniujący policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego potwierdzili zgłoszenie i zaczęli szukać sprawców całego zajścia. Z poczynionych na miejscu ustaleń wynikało, że 18-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, spędzał czas ze znajomymi w parku w Bieździadce. Po pewnym czasie w tym rejonie pojawiła się grupa kilku młodych mężczyzn, którzy wszczęli awanturę. 

Podczas awantury napastnicy, najpierw zadawali pokrzywdzonemu ciosy uderzając go pięściami w twarz, a gdy 18-latek się przewrócił, zaczęli kopać go po ciele. Policjanci podczas czynności zebrali materiał dowodowy i zatrzymali w policyjnym areszcie podejrzanych mężczyzn. To dwaj mieszkańcy gminy Kołaczyce w wieku 19 i 22 lat.

Zebrany dotychczas materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu pobicia. Podczas przesłuchania podejrzani przyznali się do winy. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru policyjnego. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły