wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Odpowiedzą za kradzież kołpaków

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń jasielskiej komendy wyjaśnili sprawę kradzieży kołpaków z samochodu osobowego. Pomocny w wykryciu sprawców okazał się monitoring miejski. Dwaj mieszkańcy Jasła, za popełnione wykroczenie, odpowiedzą przed sądem.

Początkiem grudnia minionego roku, policjanci przyjęli zawiadomienie w sprawie kradzieży czterech oryginalych kołpaków opla. Do zdarzenia miało dojść na osiedlu Kopernika najprawdopodobniej na przełomie listopada i grudnia.

Policjanci prowadzący czynności wyjaśniające o wykroczenie, zbezpieczyli nagrania z kamer monitoringu miejskiego, gdzie zarejestronane zostały sylwetki dwóch podejrzewanych w tej sprawie mężczyzn. Skradzione kołpaki odzyskano i przekazano właścicielowi, natomiast odpowiedzialni za kradzież mężczyźni usłyszeli zarzuty.   

To dwaj mieszkańcy Jasła w wieku 18 i 24 lat. Mężczyźni podczs przesłuchania nie byli w stanie wytłumaczyć swojego zachowania. Przyznali się do zarzucanego czynu. 

W najbliższym czasie sąd podejmie decyzję w sprawie wymierzenia im kary.    

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
xs
21 stycznia, 2020 12:38

zabezpieczyli nie zbiezpieczyli co za idiota te artykułu pisze…

- Reklama -

Ostatnie artykuły