wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nowy radiowóz dla Policjantów ze Skołyszyna z napędem 4×4 o mocy 177 KM

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Początkiem grudnia do komend, komisariatów i posterunków Policji na Podkarpaciu trafiło łącznie 9 nowych pojazdów. 6 radiowozów zakupionych zostało z połączonych środków samorządów i Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020. 3 pozostałe w całości sfinansowały samorządy miast i gmin. Dzięki finansowemu wsparciu samorządowców ze Skołyszyna, nowy radiowóz otrzymali także policjanci z lokalnego posterunku.

Dzisiaj przed południem Komendant Powiatowy Policji w Jaśle insp. Robert Wróbel oraz Kierownik Posterunku Policji w Skołyszynie asp. Andrzej Pilch, spotkali się z Bogusławem Kręciszem Wójtem Gminy Skołyszyn oraz Jackiem Kędziorem Skarbnikiem Urzędu Gminy w Skołyszynie, by podziękować za dofinansowanie zakupu radiowozu dla policjantów.

Nowy radiowóz dla Policjantów ze Skołyszyna
Fot. KPP Jasło

Początkiem grudnia policjanci ze Skołyszyna odebrali nowy radiowóz, HYUNDAI TUCSON z napędem 4×4, wyposażony w benzynowy silnik 1.6 T-GDI o mocy 177 KM. Koszt zakupu takiego radiowozu to blisko 116 tys. zł. Zakup pojazdu nie byłby możliwy gdyby nie ogromne wsparcie samorządu.

Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji podziękował Wójtowi, a także złożył na jego ręce słowa wdzięczności dla Radnych Gminy Skołyszyn za okazaną pomoc i przychylną decyzję o przekazaniu środków na zakup radiowozu. Jak podkreślił wsparcie ze strony samorządu jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale także dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły