wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nowy mural w mieście. Jasło doczekało się streetartu na najwyższym poziomie!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Na bocznej elewacji kamienicy przy ulicy Kościuszki 27 w Jaśle powstał wyjątkowy mural. Artystycznej adaptacji ściany, którą dotychczas pokrywały niecenzuralne bohomazy, dokonał Jasielski writer – Nemo (Sylwester Łaskawski).

Wykonane za pomocą farb w aerozolu grafitti od samego początku wywoływało spore zainteresowanie przechodniów, którzy śledzili proces powstawania dzieła. Obraz ma powierzchnię 50 metrów kwadratowych, a jego przygotowanie pochłonęło 20 godzin. Najbardziej charakterystycznymi i niezwykle trudnymi do odtworzenia elementami muralu są twarze dwóch postaci.  

Oryginalna forma obrazu oraz odważne połączenia kolorystyczne są dowodem na to, że Jasło doczekało się streetartu na najwyższym poziomie.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kurczepieczone
16 grudnia, 2021 00:37

Przydałby się fajny mural pod wiaduktem na Kasprowicza.
Zamiast bazgrołów, które pojawiają się od razu po odnowieniu.

miki
16 grudnia, 2021 13:25
Odpowiedź na  Kurczepieczone

Bardziej przydały by się regularne interwencje i kontrole policji i straży miejskiej

Nie wracam
16 grudnia, 2021 12:37

Nie jest to najwyższy poziom. Błędy strukturalne, próbujące ratować się monochromatyczną, zubożałą i amatorską formą. Proszę pisać prawdę- jasło doczekało się kolejnego muralu po taniości, który i tak się wszystkim spodoba.

waldi
16 grudnia, 2021 13:24
Odpowiedź na  Nie wracam

Nikt ci nie broni pokazać jaki jesteś wybitny i utalentowany. Wtedy Jasło nie będzie skazane na błędy strukturalne i monochromatyczną, zubożałą, amatorską formę.

- Reklama -

Ostatnie artykuły