15.2 C
Jasło
27 listopada 2020, piątek

Nowe przypadki COVID-19. Szkoła podstawowa w Jaśle przechodzi na zdalne nauczanie

Wyróżnione

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia winiarskie dla firm?

Wyjazd integracyjny bądź spotkanie pracownicze to sposobność do lepszego poznania współpracowników. Niestety często zdarza się, iż jego forma jest nudna i niezachęcająca. Jak zatem...

Z jakich kursów medycznych warto skorzystać?

Praca w medycynie nie zawsze wiąże się z ukończeniem najwyższych studiów. Czasem wystarczą tylko odpowiednie kursy, aby pracować jako pomoce różnego rodzaju lub jako...
Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Wśród 73 nowych potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2, podanych dziś do wiadomości przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie, znalazły się  4 osoby z powiatu jasielskiego – dwie kobiety oraz dwaj mężczyźni.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 8 osób, 3 798 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 582 osoby. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 207 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 3 676 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 761 osób wyzdrowiało/zwolniono z izolacji. Odnotowano 126 zgonów.

Kolejne 31 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 9 powiatów województwa podkarpackiego.

Zdalne nauczanie w szkole podstawowej nr 2 w Jaśle

Szkoła podstawowa nr 2 w Jaśle decyzją Dyrektora szkoły, Sanepidu i po uzgodnieniu z organem prowadzącym wprowadziła zdalne nauczanie dla klas I-III w dniach 28.09.2020 – 02.10.2020 r. Pozostali uczniowie kontynuują naukę w trybie stacjonarnym. Zawieszona została również działalność szkolnej świetlicy.

Zajęcia edukacyjne będą odbywać się zgodnie z dotychczasowym planem lekcji na platformie G Suite szkoły (Classroom Meet).

Uczniowie klas IV – VIII uczą się bez zmian, w budynku szkoły.

Działalność świetlicy szkolnej zostaje zawieszona, natomiast obiady dla uczniów klas IV-VIII będą wydawane według obowiązującego harmonogramu.

ŹródłoWSSE Rzeszów
- Reklama -

Więcej artykułów

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
28 września, 2020 15:13

Szkoła skończy się szybciej niż się zaczela. Po to otworzyli szkoły żeby rodzice mogli iść do pracy, bo gospodarka by nie wytrzymała kolejnego przestoju. Zaklinanie rzeczywistości niczego nie zmieni.

Last edited 1 miesiąc temu by Ewa
- Reklama -

Ostatnie artykuły

Ważne decyzje na XXXVI sesji Rady Miejskiej Jasła

Przyjęto Miejski Program Profilaktyki na 2021 rok Radni Rady Miejskiej Jasła przyjęli Miejski Program Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2021 rok....

Włamywał się do piwnic w budynkach wielorodzinnych na terenie Jasła

Jasielscy policjanci pracowali nad ustaleniem i zatrzymaniem mężczyzny, który od wiosny włamywał się do piwnic w budynkach wielorodzinnych na terenie Jasła. Mężczyzna po zerwaniu...

Ostrzeżenie o oblodzeniu w dniach 23-24.11.2020 r.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 19.30 dnia 2020-11-23 do godz. 08.00. 2020-11-24 prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników...

Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia

COVID-19 Jasło
X