wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nowe przypadki COVID-19. Szkoła podstawowa w Jaśle przechodzi na zdalne nauczanie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wśród 73 nowych potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2, podanych dziś do wiadomości przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie, znalazły się  4 osoby z powiatu jasielskiego – dwie kobiety oraz dwaj mężczyźni.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 8 osób, 3 798 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 582 osoby. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 207 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 3 676 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 761 osób wyzdrowiało/zwolniono z izolacji. Odnotowano 126 zgonów.

Kolejne 31 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 9 powiatów województwa podkarpackiego.

Zdalne nauczanie w szkole podstawowej nr 2 w Jaśle

Szkoła podstawowa nr 2 w Jaśle decyzją Dyrektora szkoły, Sanepidu i po uzgodnieniu z organem prowadzącym wprowadziła zdalne nauczanie dla klas I-III w dniach 28.09.2020 – 02.10.2020 r. Pozostali uczniowie kontynuują naukę w trybie stacjonarnym. Zawieszona została również działalność szkolnej świetlicy.

Zajęcia edukacyjne będą odbywać się zgodnie z dotychczasowym planem lekcji na platformie G Suite szkoły (Classroom Meet).

Uczniowie klas IV – VIII uczą się bez zmian, w budynku szkoły.

Działalność świetlicy szkolnej zostaje zawieszona, natomiast obiady dla uczniów klas IV-VIII będą wydawane według obowiązującego harmonogramu.

ŹródłoWSSE Rzeszów
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
28 września, 2020 15:13

Szkoła skończy się szybciej niż się zaczela. Po to otworzyli szkoły żeby rodzice mogli iść do pracy, bo gospodarka by nie wytrzymała kolejnego przestoju. Zaklinanie rzeczywistości niczego nie zmieni.

Last edited 3 lat temu by Ewa
- Reklama -

Ostatnie artykuły