wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nowe oświetlenie w zakładzie produkcyjnym Gamrat S.A. oszczędniejsze aż o 61%

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Veolia Wschód, należąca do Grupy spółek Veolia term, działająca na terenie miasta Jasła, zakończyła wymianę oświetlenia w zakładzie produkcyjnym Gamrat S.A. zajmującym się przetwórstwem tworzyw sztucznych. To pierwsze w Veolia term tego typu przedsięwzięcie u klienta przemysłowego.

W ramach projektu zmodernizowano oświetlenie w technologii LED w halach i na zewnątrz zakładu, co pozwoli na zmniejszenie zużycia energii na oświetlenie aż o 61% w ciągu roku. Ponadto, dzięki przeprowadzonej przez Veolię Wschód modernizacji, Gamrat S.A. uzyska przychód z pozyskania Białych Certyfikatów. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie zrealizowane przez Veolię Wschód

Veolia Wschód przyczyniła się do poprawy efektywności energetycznej na terenie firmy Gamrat SA

– Naszym strategicznym celem jest poprawa efektywności energetycznej. Działania strategiczne w tym obszarze prowadzimy w naszych ciepłowniach, ale również chętnie podejmujemy się takich wyzwań u klientów. Najlepszym przykładem może być korzystna dla obu stron współpraca z firmą Gamrat S.A. Nasz partner otrzymał rozwiązanie dostosowane do swoich energetycznych potrzeb – mówi Janusz Lewicki, prezes Veolii Wschód.

Veolia jest gotowa do realizacji podobnych projektów również u innych partnerów biznesowych.

Veolia Wschód przyczyniła się do poprawy efektywności energetycznej na terenie firmy Gamrat SA

– Prace zostały zrealizowane w optymalnym dla klienta okresie między świątecznym, gdy obciążenie produkcyjne było mniejsze. Przy planowaniu zawsze staramy się takie uwarunkowania brać pod uwagę – informuje Rafał Kapica, dyrektor ds. rozwoju w Veolii term.Wierzymy, że owocna współpraca przy tym przedsięwzięciu przyczyni się do skutecznej realizacji kolejnych projektów z obszaru efektywności energetycznej w Gamrat S.A. oraz pozwoli na wprowadzenie nowej, sprawdzonej usługi, do portfela Veolii term w kolejnych lokalizacjach – dodaje.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły