wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nowe chodniki na terenie gminy Kołaczyce

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle prowadzi prace związane z poszerzaniem dróg i budową chodników na terenie gminy Kołaczyce.

Prace prowadzone są na drodze 1837R Kołaczyce – Lubla w miejscowości Lublica, od zjazdu w kierunku kościoła do przystanku od strony Sieklówki. Na tym odcinku jezdnia zostanie poszerzona do szerokości 6 m, tak aby spełniała parametry techniczne klasy Z i powstanie niemal 300 metrowy chodnik wykonany w technologii betonowej. Oprócz tego wykonana zostanie kanalizacja deszczowa.

Podobne działania prowadzone są na drodze 1841R Sieklówka – Warzyce w miejscowości Sieklówka Dolna, od parkingu przy kościele do zjazdu na cmentarz.

Dziękuję Panu Staroście i Zarządowi Powiatu za zlecenie tych zadań. Inwestycje te znacznie poprawią bezpieczeństwo mieszkańców. Cieszę się, że mimo braku chęci współpracy ze strony władz gminy Kołaczyce, która nie dołożyła do tych chodników ani złotówki, Powiat nie skreślił tych zadań. Liczę na to, że w przyszłości w gminie będzie coraz więcej chodników. Pan Adam Pawluś to człowiek skuteczny – mówiła Radna Rady Powiatu w Jaśle Magdalena Stasiowska.

Prace powinny zakończyć się na przełomie maja i czerwca br.  

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły