wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nietrzeźwy kierowca wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i spowodował kolizję

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci zatrzymali wczoraj prawo jazdy nietrzeźwemu kierującemu, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i spowodował kolizję drogową. 35-letni mieszkaniec Jasła, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Kierowca za rażące złamanie przepisów musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

Wczoraj po godzinie 15, policjanci ruchu drogowego jasielskiej komendy, interweniowali na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Jagiełły, gdzie doszło do kolizji drogowej. Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący citroenem berlingo, 35-letni mieszkaniec Jasła, jadąc ulicą Jagiełły, najprawdopodobniej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z osobowym fordem. 

Podczas wykonywanych czynności policjanci wyczuli od 35-letniego jaślanina alkohol. Przypuszczenia, że mężczyzna może być nietrzeźwy potwierdziły się. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad promil alkoholu. 

Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a samochód którym kierował został usunięty z drogi na koszt właściciela. 35-latek niebawem odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo oraz wykroczenie. 

ŹródłoKPP Jasło
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
zenon
27 stycznia, 2020 20:52

Na rynku trzeba postawić pręgierz i dyby

- Reklama -

Ostatnie artykuły