wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

„Nie żałować słów”. Zobacz nowy singiel damianKi!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

„Nie żałować słów” to drugi singiel damianKi zapowiadający debiutancką płytę. Piosenka w wersji akustycznej pojawiła się na kanale YouTube wiosną 2020 r., jednak jej forma nieco różni się od tej, którą usłyszeliśmy 27 września, a ostateczny kształt jest wynikiem współpracy z producentem Bartłomiejem Skibą, który wraz z damianKĄ i Krzysztofem Tyburowskim dzieli rolę kompozytora.

Piosenka opowiada o osobie, która jest zagubiona, przytłoczona codziennością, nie do końca rozumie i akceptuje mechanizmy świata – szuka w nim sensu. Można zaryzykować twierdzenie, że podmiot liryczny zwraca się bezpośrednio do ŻYCIA. Mimo niepewności losu żyje w nim nadzieja na lepsze jutro – pragnie odnaleźć upragnione szczęście. Tekst jest autorstwa Krzysztofa Tyburowskiego.

Scenariusz do teledysku został napisany przez damianKę oraz Marcina Brudnego. Zobaczyć w nim można zmagania bohaterki, która będąc uosobieniem podmiotu lirycznego – szuka szczęścia. Okazuje się, że aby dotrzeć do upragnionego celu, nierzadko trzeba przejść przez pasmo niepowodzeń. Próby poradzenia sobie z danym problemem przedstawione są czasem w sposób zabawny i trochę przerysowany, co pozbawia teledysk przesadnego patosu i rozszerza wachlarz interpretacji. Ważnym elementem są tutaj drzwi, które niczym portal ujawniają się przed bohaterką, zachęcając do wkroczenia w coraz to nowsze sytuacje. Tylko od niej zależy, czy zdecyduje się iść dalej, czy zostanie w danym miejscu. Za zdjęcia oraz montaż teledysku odpowiedzialne jest Aris Studio.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Misiek
1 października, 2021 13:17

To jest to!

Mysza
1 października, 2021 21:49

Takie sobie, nic szczególnego. Ale dobra wasza, że wspieracie lokalnych grajków.

- Reklama -

Ostatnie artykuły