Najlepsze jasielskie zdjęcia lipca

0
Fotoeye lipiec 2018 Jasło
Jasło nocą -fot. Antoni Kostyra

Nagrodę miesiąca (100 zł) w konkursie na „Zdjęcie lipca” otrzymuje Antoni Kostyra, autor zdjęcia przedstawiającego Jasło nocą. Tytuł najlepszego „Zdjęcia lipca”, zdaniem Internautów, otrzymuje zdjęcie pt. „Randka w ciemno”, autorstwa Gabrieli Garbacik, które w głosowaniu internetowym otrzymało największą liczbę głosów.

Fotoeye lipiec 2018 Jasło
Randka w ciemno_fot. Gabriela Garbacik

Przypominamy, że konkurs fotograficzny „Jasło FOTOEye” trwać będzie jeszcze przez 2 miesiące. Ostatni termin na zgłoszenia to październik br. Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym etapie wybierane są zdjęcia miesiąca (jedno zdjęcie wybiera komisja konkursowa, a drugie wybierane będzie w głosowaniu Internautów). W drugim etapie komisja konkursowa wybiera zdjęcie roku (3 miejsca) spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu zdjęć oraz 5 wyróżnień (po 1 w każdym obszarze tematycznym).

Co miesiąc można dokonywać zgłoszeń do konkursu na najlepsze zdjęcie miesiąca. Każde zgłoszenie powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy, oświadczenie autora oraz max. 10 zdjęć (2 w danym obszarze tematycznym).

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments