wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nagrali pirata drogowego w Jaśle. Kierowca ciężarówki dał niezły popis! [WIDEO]

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Radio Eska Rzeszów udostępniło materiał, na którym możemy obejrzeć karygodne zachowanie kierowcy cięzarówki w Jaśle! Kierowca nie chcąc czekać na zielone światło z pasa do jazdy na wprost skręcił w lewo.

Nagrywający zdarzenie kierowca samochodu osobowego musiał cierpliwie czekać na zielone światło na lewym pasie drogi. Tymczasem kierowca ciężarówki nie przejmując się żadnymi zasadami postanowił skręcić w lewo ze środkowego pasa, dla którego obowiązywano zielone światło.

W dzisiejszym czasie coraz trudniej pozostać anonimowym i wszelkie nasze małe i wielkie grzechy na drodze mogą się stać przedmiotem takiego artykułu. Wielu kierowców posiada kamery rejestrujące jazdę dlatego należy się liczyć z ewentualnymi konsekwencjami. Pokazywanie takich sytuacji to nie złośliwość, ale forma edukacji wszystkich uczestników drogi. Pamiętajmy, że nie jesteśmy na drodze sami!

Jazda w lewo z pasa do jazdy prosto, na czerwonym świetle

❌ ⬅️ ❌ Jazda w lewo z pasa do jazdy prosto… Co za tym idzie przejazd na czerwonym świetle i wymuszenie pierwszeństwa na pojazdach jadących z naprzeciwka. Jasło, skrzyżowanie Piłsudskiego i Kasprowicza, DK 28" 🎥

Opublikowany przez Piraci Drogowi – piracidrogowi.pl Czwartek, 5 marca 2020

Jazda w lewo z pasa do jazdy prosto… Co za tym idzie przejazd na czerwonym świetle i wymuszenie pierwszeństwa na pojazdach jadących z naprzeciwka. Jasło, skrzyżowanie Piłsudskiego i Kasprowicza, DK 28 – piszą prowadzący profil.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Olabogaa
6 marca, 2020 12:12

Idiota

Anonimowo
6 marca, 2020 16:16

Kolejny cwaniak myślał że wbije się bez czekania.

Yogi
7 marca, 2020 10:39

Przegapil skrzyzowanie i na beszczelnego wbił

- Reklama -

Ostatnie artykuły