wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nabór kandydatów do Rady Seniorów Miasta Jasła

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Burmistrz Miasta Jasła ogłasza nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta Jasła III kadencji. Rada ma charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywny w sprawach istotnych dla osób starszych. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 marca.

Rada Seniorów liczy 16 członków wybieranych na zebraniu wyborczym spośród członków organizacji, które działają na rzecz środowisk osób starszych lub zrzeszają osoby starsze. Jej podstawowym zadaniem jest inicjowanie przedsięwzięć zmierzających do integracji społecznej seniorów, służących ochronie praw i poszanowaniu godności osób w wieku senioralnym. Członkowie rady pełnią swoje funkcje społecznie.

Kandydat do pracy w Radzie Seniorów może się zgłosić za pośrednictwem podmiotu działającego na rzecz osób starszych. Kandydat w dniu zgłoszenia musi mieć ukończony 60. rok życia. Zgłoszenia kandydatów należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym, do którego należy załączyć oświadczenia kandydata zawierające zgodę na kandydowanie, zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu. Załączniki dostępne są w punkcie informacji Urzędu Miasta w Jaśle lub na stronie internetowej www.um_jaslo.bip.gov.pl w zakładce Ogłoszenia oraz na stronie internetowej Miasta Jasła pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/nabor-kandydatow-do-rady-seniorow-miasta-jasla/

Wypełniony formularz zgłoszeniowy, wraz z wymienionymi oświadczeniami, należy złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle lub za pośrednictwem ePUAP (adres skrytki ePUAP Urzędu Miasta w Jaśle: /umjaslo/skrytka) do 14 marca br.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły