wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

MOF Jasło czeka na Wasze pomysły! Zachęcamy do wypełnienia ankiety

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Sześć gmin: Jasło, Dębowiec, Kołaczyce, Skołyszyn, Tarnowiec oraz miasto Jasło zjednoczyło siły, by wypracować wspólną strategię działań, która przyniesie najlepsze korzyści dla regionu i jego mieszkańców.   

Pierwsza część prac nad strategią ZIT MOF Jasło (Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Jasło) już się zakończyła. Przygotowano raport diagnostyczny, kolejno wypracowano cel główny i cele strategiczne. Teraz przygotowujemy się do opracowania gotowych projektów, które najlepiej będą oddziaływać na cały obszar i przyniosą najlepsze efekty.

A ponieważ to właśnie mieszkańcy najlepiej wiedzą, co byłoby dobre dla miejsca, w którym żyją i pracują – oddajemy Wam głos. Czekamy na Wasze POMYSŁY, które staną się inspiracją do wypracowania projektów i które mogłyby powstać w Waszej okolicy, by ją uatrakcyjnić.

Podzielcie się z nami Waszymi sugestiami i wypełnijcie anonimową ankietę. To Wy decydujecie!  

Ankieta będzie aktywna przez dwa tygodnie – od dzisiaj (7 sierpnia) do 20 sierpnia – we wszystkich sześciu gminach zjednoczonych w MOF Jasło. 

https://forms.gle/xLadbdKyJwNh9mWh6

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły