wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Młody kierowca gnał 114 km/h w obszarze zabudowanym

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci zatrzymali 21-letniego kierowcę opla, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 64 km/h. Mieszkaniec powiatu gorlickiego miał na liczniku aż 114 km/h. Poza wysokim mandatem i punktami karnymi został ukarany utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

W ubiegłą sobotę, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, kontrolowali prędkość na drodze krajowej nr 28 w Przysiekach. Po godz. 16, zatrzymali kierującego osobowym oplem, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 114 km/h, w miejscu gdzie limit wynosi 50 km/h.

Młody kierowca gnał 114 km/h w obszarze zabudowanym

Mieszkaniec powiatu gorlickiego został ukarany mandatem w kwocie 2000 złotych, a na jego konto trafiło 14 punktów karnych. Ponadto policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na okres 3 miesięcy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
czesio
27 kwietnia, 2023 15:27

i gitara

- Reklama -

Ostatnie artykuły