wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Młody kierowca BMW spowodował kolizję

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Na szczęście nikt nie doznał obrażeń w następstwie zderzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 14, na ulicy Krakowskiej w Jaśle. Policjanci ustalili, że do kolizji doprowadził kierowca bmw, który nie posiadał uprawnień do kierowania.

Kierując bez uprawnień spowodował kolizję
Fot. KPP Jasło

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz.14, w Jaśle na ulicy Krakowskiej. Jak ustalili interweniujący policjanci, kierujący osobowym bmw, 27-letni mieszkaniec Jasła, nie zachował należytej ostrożności i nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego uderzył w tył poprzedzającego go volkswagena, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie odnieśli obrażeń.

Kierując bez uprawnień spowodował kolizję
Fot. KPP Jasło

Podczas interwencji okazało się, że sprawca kolizji nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za swoje zachowanie mężczyzna otrzymał dwa mandaty, jeden za prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień, a drugi za spowodowanie kolizji drogowej.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
4 stycznia, 2019 11:09

Hahaga wczoraj widziałem jaka sieczke z muzgow zrobił śnieg tym pseudo kierowcom BMW

- Reklama -

Ostatnie artykuły