wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Meble do restauracji – na co zwrócić uwagę i gdzie znajdziesz najlepsze?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Każda restauracja jest jak cząstka domu. To tu, z kunsztem i „miłością” przygotowywane są potrawy, tu spędzamy czas na wspólnej biesiadzie. W tym miejscu powinno być zatem niemal jak w domu. Warto jednak, urządzając wnętrze lokali gastronomicznych, pamiętać, że kupowane tutaj meble powinny być wykonane estetycznie, ale również praktycznie. Jakie meble można spotkać w lokalach? Czym się kierować w wyborze? Gdzie otrzymamy najlepsze ceny i atrakcyjne rabaty?

Krzesła do restauracji stoły do restauracji

Jeśli jesteś restauratorem, wiesz, że podobnie jak smaczne, świeże i kunsztowne dania, w lokalu liczy się także odpowiednie wyposażenie. O ile dobór mebli do kuchni zdaje się być oczywisty, o tyle dobór właściwych mebli jako wyposażenie lokalu może sprawiać problemy. Czy przyciągnąć klienta nowatorskimi, designerskimi rozwiązaniami, a może postawić na nawiązania do swojskości?

Zacznijmy od tego, że mebli do restauracji, kawiarni, a nawet hotelu, istnieje wiele rodzajów w różnych stylach. Bardzo popularne są meble drewniane, ale nie tylko samo drewno jest do dyspozycji. Możesz zdecydować się na meble z rattanu, metalu i innych tworzyw, a nawet meble tapicerowane.

Oczywistością do restauracji są krzesła i stoły (lub niewielkie stoliki). Czy warto prócz krzeseł inwestować także w kanapy czy fotele? Wszystko tak naprawdę głównie zależy od koncepcji lokalu. Funkcjonalne krzesła, kupisz na stronie https://dominova.com.pl/krzesla-do-restauracji, ale nie tylko one będą ci potrzebne.

Jakie meble sprawdzą się do restauracji?

Kluczową sprawą, przy wyborze mebli do restauracji jest kierowanie się zasadą połączenia komfortu z użytkowością. Meble muszą być wygodne, aby twoi goście i klienci, przesiadywali w lokalu z przyjemnością. Dla gości znaczenie ma także estetyka. Jeśli prowadzisz bar, możesz postawić na przykład na wygodne kanapy, ale muszą one zachęcać do rozsiadania się. Surowe, wykonane z odpychającej (i nie daj Boże uszkodzonej) skóry, mogą kojarzyć się z podrzędną speluną. Dlatego też dobór materiałów również pełni spore znaczenie. W opisanej sytuacji, można postawić na przytulne meble tapicerowane.

Właściwie, jako właściciel, masz mozliwość urządzenia lokalu jak tylko chcesz. Warto jednak przemyśleć swój projekt. Jedna z ważniejszych zasad mówi, aby dobrać meble  do charakteru lokalu. Stwórz spójny styl i pomyśl, jaki typ gości będzie przez ciebie obsługiwany. Jeśli zawsze marzyłeś o karczmie, raczej nie kupuj mebli nowoczesnych. I odwrotnie – jeśli stawiasz na modernistyczny i designerski styl, pluszowa kanapa raczej nie sprawdzi się w takim lokalu. Inne meble przydadzą się, jeśli chcesz przyjmować rodziny z dziećmi, a jeszcze inne, jeśli twoja restauracja ma być miejsce na biznesowe spotkania.

Meble, prócz dopasowania do właściwej stylistyki, powinny być tez funkcjonalne, estetyczne, trwałe i wykonane z materiałów wysokiej jakości.

Istotne w każdym lokalu są stoły do restauracji. Nie mogą być one przesadzone. Powinny cechować się lekkością, być trwałe, solidne, wytrzymałe, o wysokiej estetyce. Dobrze, aby mogły służyć nam na lata.

Proste zamówienie i atrakcyjna cena

Komfortowe krzesła, stoliki o odpowiedniej wysokości, estetyczne kanapy – meble mają zachęcać do tego, aby siąść wygodnie, napić się wina, zjeść coś dobrego i spędzić czas z ukochanymi osobami. Dlatego produkty i meble Pedrali odpowiadają na zapotrzebowanie współczesnych restauratorów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz stoły, krzesła, ławeczki, wykonane z drewna oraz surowców syntetycznych. Z radością łączymy klasykę z nowoczesnością, oferując ci wysokiej jakości meble do lokalu, które są trwałe oraz piękne.

Przeglądając naszą ofertę, natrafią Państwo zarówno na meble klasyczne jak i meble modułowe, których konfiguracje można zmieniać co kilka miesięcy.

Zapraszamy – zapoznaj się z naszymi produktami już dziś i przyciągnij klientów do lokalu nietuzinkowymi i praktycznymi meblami.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły