wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

MBP w Jaśle przygotowała urodziny Kubusia Puchatka!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Co roku 14 października obchodzimy urodziny Kubusia Puchatka i innych książkowych misiów. Z tej okazji Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 10 i Przedszkola Miejskiego nr 2 w Jaśle.

Nasz jubilat, Kubuś Puchatek, skończył w tym roku 95 lat. Goście Kubusia byli zadziwieni, że ma już ich aż tyle! Jak się okazało doskonale znają Kubusia i jego przyjaciół, a spotkanie z ukochanym ulubieńcem najmłodszych dostarczyło wielu wrażeń i dobrej zabawy. W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przedszkolaki  poznały misie zamieszkujące biblioteczne półki. Wysłuchały opowieści Ciary Flood „Jak dobrze mieć sąsiadów” o gburowatym miśku, który nie chciał zaprzyjaźnić się z króliczkami z sąsiedztwa.

W Stumilowym Lesie zebrały zapasy na zimę dla Kubusia innych misiów i obdarowały nimi książkowych ulubieńców. Same również otrzymały w podziękowaniu „małe Conieco”.

ŹródłoMBP w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły