wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Mażoretki z JDK wśród najlepszych

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Tancerki z Jasielskiego Domu Kultury znowu triumfują. Tym razem w I Otwartym Pucharze Polski Mażoretek. Impreza odbyła się 13 kwietnia br. w Rzeszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rzeszowie. Organizatorami wydarzenia były: Stowarzyszenie Rozwoju Artystycznego Allegretto oraz Rzeszowska Akademia Mażoretek Illusion. Uczestnikom towarzyszyła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chmielowa.

W sobotnich zmaganiach wzięło udział 300 uczestniczek z całej Polski. Tancerki przyjechały do Rzeszowa, by rywalizować o zwycięstwo w trzech kategoriach: solowych, duo-trio oraz formacjach.
Wśród tej licznej grupy były także uczestniczki zajęć z JDK, prowadzone przez Paulinę Baran. Dziewczynki zaprezentowały dwie choreografie, które docenili sędziowie i przyznali: drugie  miejsce Liwii Gałuszce (solo pompon kadetki) oraz trzecie dla tria: Mai Czyżowicz, Mileny Gałuszki i Emilii Duszy (juniorki).

Puchar Polski Mażoretek to wydarzenie, które ma na celu wymianę doświadczeń sportowych na najwyższym poziomie w kraju, prezentację dorobku artystycznego zespołów o charakterze sportowym oraz promocję Rzeszowa w świecie mażoretek.

ŹródłoJDK
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły