wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Mateusz Lechwar – Powiat z myślą o Mieszkańcach

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Drodzy Mieszkańcy Miasta Jasła,

Chciałbym podziękować wszystkim Mieszkańcom za czteroletnią współpracę. Byłem dyspozycyjny dla każdego z Was. Jako radny obecnej kadencji Rady Powiatu Jasielskiego oraz Przewodniczący Komisji Społecznej odpowiedzialnej merytorycznie za największą inwestycję powiatową w mijającej kadencji, chciałbym wyrazić wdzięczność dla wszystkich osób, które przyczyniły się do rozbudowy jasielskiego szpitala. Inwestycja ta podniesie standard świadczonych przez placówkę usług medycznych dla Mieszkańców naszego powiatu.

Przed nami nowa kadencja. Moim bardzo ważnym punktem programu jest stworzenie w Jaśle przy ul. Farnej parkingu dwupoziomowego, tak aby Jaślanie oraz Mieszkańcy Powiatu Jasielskiego mogli w sposób komfortowy zaparkować swój samochód w centrum miasta. Od wielu lat istnieje problem braku miejsc parkingowych w Jaśle. Zadanie to powinno być realizowane wspólnym wysiłkiem przez Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta przy wykorzystaniu środków zewnętrznych. Inwestycja ta pozwoli na rozwiązanie kłopotów z parkowaniem w ścisłym centrum miasta. Skoro tego typu inwestycje są możliwe np. w Sanoku, to dlaczego nie w Jaśle?

Parking dwupoziomowy
Parking dwupoziomowy – wizualizacja

Dokonam wszelkich starań, aby zrealizować tę inwestycję w nowej kadencji. 10 września br. złożyłem w budżecie obywatelskim wniosek o stworzenie dokumentacji projektowej na ten cel. Już niebawem, każdy z Was będzie mógł oddać głos na ten pomysł. Liczę na dobrą współpracę z Urzędem Miasta w tej sprawie. Zarówno powiat, jak też Jasło, to nasze wspólne dobro!

Mateusz Lechwar
Kandydat do Rady Powiatu Jasielskiego

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły