wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Małgorzata Wietechy-Bucholc – Wasze zaufanie jest dla mnie wyzwaniem

Data publikacji:

Autor:

Okręg 2, miejsce 8

Z wykształcenia jestem technikiem farmacji oraz asystentką stomatologiczną. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy Vision team Construction w USA.

Urodziłam się i wychowywałam przez 23 lata w Jaśle. Przebywałam 14 lat na emigracji, a od 1.5 roku mieszkam ponownie w Jaśle. Kontynuuję tutaj naukę na kierunku higienistka stomatologiczna oraz trener personalny.

Kocham to miasto tak jak Wy.

Przykro mi słuchać opinii, że nic się tutaj nie dzieje, że miasto umiera i kto mógł to wyjechał. Jestem przekonana, że powinniśmy zrobić wszystko dla Naszego miasta, aby ludzie nie musieli stąd wyjeżdżać – często niestety „za chlebem”. Również by Ci, którzy wyjechali nie obawiali się wracać.

Za punkt numer jeden stawiam sobie przedsiębiorczość. Musimy zrobić wszystko, aby stworzyć nowe miejsca pracy, a jednocześnie obniżyć koszty utrzymania i życia rodzin. Zadbajmy o tych, którzy pozostali i dajmy szansę tym, którzy chcą tutaj wrócić.

Jeśli Państwo obdarzą mnie swoim zaufaniem i oddadzą na mnie głos w najbliższych wyborach samorządowych, zrobię wszystko, aby się do tego przyczynić.

Nasze Miasto – Nasze wybory !!!
Razem możemy więcej.

 

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Najnowsze artykuły