15.2 C
Jasło
21 października 2020, środa

Małgorzata Wietechy-Bucholc – Wasze zaufanie jest dla mnie wyzwaniem

Data publikacji:

Autor:

Kategoria:

Okręg 2, miejsce 8

Z wykształcenia jestem technikiem farmacji oraz asystentką stomatologiczną. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy Vision team Construction w USA.

Urodziłam się i wychowywałam przez 23 lata w Jaśle. Przebywałam 14 lat na emigracji, a od 1.5 roku mieszkam ponownie w Jaśle. Kontynuuję tutaj naukę na kierunku higienistka stomatologiczna oraz trener personalny.

Kocham to miasto tak jak Wy.

Przykro mi słuchać opinii, że nic się tutaj nie dzieje, że miasto umiera i kto mógł to wyjechał. Jestem przekonana, że powinniśmy zrobić wszystko dla Naszego miasta, aby ludzie nie musieli stąd wyjeżdżać – często niestety “za chlebem”. Również by Ci, którzy wyjechali nie obawiali się wracać.

Za punkt numer jeden stawiam sobie przedsiębiorczość. Musimy zrobić wszystko, aby stworzyć nowe miejsca pracy, a jednocześnie obniżyć koszty utrzymania i życia rodzin. Zadbajmy o tych, którzy pozostali i dajmy szansę tym, którzy chcą tutaj wrócić.

Jeśli Państwo obdarzą mnie swoim zaufaniem i oddadzą na mnie głos w najbliższych wyborach samorządowych, zrobię wszystko, aby się do tego przyczynić.

Nasze Miasto – Nasze wybory !!!
Razem możemy więcej.

 

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Najnowsze artykuły

Odpowie za podpalenia sprzed kilku lat. Sprawa trafiła do sądu

Policjanci ze Skołyszyna zakończyli wyjaśnianie spraw związanych z pożarami budynków, do których dochodziło na przestrzeni ostatnich 5 lat. Zgromadzony w tej...

Starosta jasielski upamiętnił 36. rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko już od sierpnia 1980 r. był związany ze środowiskami robotniczymi aktywnie wspierając „Solidarność”. Po wprowadzeniu stanu wojennego organizował...

Jasielski MOPS oferuje pomoc dla osób przebywających w kwarantannie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, iż osoby przebywające w kwarantannie, a także osoby starsze, samotne, niepełnosprawne nieposiadające rodziny lub osób...

Nagrody Burmistrza Miasta Jasła dla nauczycieli

Tradycyjnie w październiku, kiedy obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, Burmistrz Miasta Jasła przyznaje nagrody pedagogom, wyróżniającym się w swojej pracy dydaktyczno-wychowawczej. W...