wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Makabryczny wypadek w Przysiekach. Osobowy opel zderzył się z pociągiem

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj w Przysiekach doszło do poważnego wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kierowca osobowego Opla wjechał na przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg. Mężczyzna trafił do szpitala. Załoga pociągu i pasażerowie nie odnieśli obrażeń.

Wczoraj około godz. 22, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Przysiekach. Na miejsce natychmiast skierował jasielskich policjantów z wydziału ruchu drogowego i referatu patrolowo-interwencyjnego.

Makabryczny wypadek w Przysiekach. Osobowy opel zderzył się z pociągiem
Fot. KPP Jasło

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem nie zastosował się do znaku B-20 „STOP” i wjechał na przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Kraków-Zagórz. Jego pojazd został zepchnięty kilkadziesiąt metrów dalej. Kierowca osobówki został ranny i trafił do jasielskiego szpitala. Załoga pociągu oraz jego pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Zarówno kierowca opla jak i maszynista byli trzeźwi.

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle

Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady, co pozwoli na dokładne ustalenie przebiegu zdarzenia. Na miejscu pracowali również strażacy i funkcjonariusze SOK.

Makabryczny wypadek w Przysiekach. Osobowy opel zderzył się z pociągiem
Fot. KPP Jasło

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności przy przejeżdżaniu lub przechodzeniu przez przejazdy kolejowo-drogowe. Wjazd czy wejście na taki przejazd, bez zachowania szczególnej ostrożności, może zakończyć się tragicznie.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły