wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Lija z nowym klipem zapowiada debiutancki album

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Lija to artystka, która pochodzi z Brzozowa i na co dzień wydaje swoją muzykę przy współpracy z wytwórnią Universal Music Polska. Sama pisze, komponuje piosenki.

W warstwie lirycznej wyróżnia ją to, że nie boi się mówić o trudnych emocjach, bolesnych relacjach i codziennych problemach. W swojej twórczości stawia na autentyczne emocje. W lutym 2022 zadebiutowała z singlem „trzy”, który stał się viralem na tiktoku. Do tej pory teledysk na YouTube osiągnął ponad 2,3 mln wyświetleń, piosenka była puszczana w radiu i masa odbiorców zdążyła się z nią utożsamić. 

Niedawno wydała swój następny singiel „zobacz coś innego”, który zapowiada jej nadchodzący debiutancki album. Piosenka jest o zazdrości i podcinaniu skrzydeł. Jak mówi artystka:

– Niezależnie od płci, wieku, religii, orientacji i wielu innych cech, którymi się różnimy każdy z nas odczuwa czasem cierpienie. Bardzo często zazdrością, zwykłymi, czasem nieprzemyślanymi słowami, zadajemy sobie ból i niejednokrotnie podcinamy skrzydła. Przekaz piosenki jest taki, by nie oceniać pochopnie, bo każdy człowiek ma inną historię i nigdy nie byliśmy w jego  butach.  Zależy mi na tym, by każdy znalazł w tej piosence cząstkę siebie i zinterpretował we własny sposób, w odniesieniu do własnego życia.”

Planowana data premiery jej nadchodzącego albumu to sierpień br.

- Reklama -

Podobne artykuły

11 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Amelia
17 kwietnia, 2023 22:07

Lija to wyjątkowa wschodząca gwiazda, która ma odwagę pokazać zarówno swoją kreatywność jak i wewnętrzne przeżycia, a tym samym przekazuje ponadczasowe wartości i porusza wciąż aktualne problemy. Jej piosenki są autentyczne i stanowią dla wielu, w tym także i mnie, wsparcie w trudnych chwilach, pole do refleksji a czasami promyk słońca pośród ciemnych chmur. Można powiedzieć, oby było więcej takich zdolnych młodych twórców, ale NIE – Lija jest unikatowym skarbem, który powinien zostać zauważony przez jak najwiekszą ilość odbiorców. KONIECZNIE proszę posłuchać każdej jej piosenki 💓, Amelia

Jaślak
18 kwietnia, 2023 11:01

Super piosenka, oby tak dalej. Będę czekał na kolejne! Powodzenia dziewczyno 😃

Teresa
17 kwietnia, 2023 22:14

Przyjemnie się słucha. Ładny głos i ładna kobietka

Weronika
17 kwietnia, 2023 22:59

mam 8 lat i Lija jest moja idolka. Kocham ja!!

anioł strup
18 kwietnia, 2023 00:11
Odpowiedź na  Weronika

super, tylko kogo to obchodzi… do spania sralu

Weronika
18 kwietnia, 2023 14:47
Odpowiedź na  anioł strup

nie zesraj się przypadkiem

Artur Stopa
8 czerwca, 2023 09:30
Odpowiedź na  Weronika

Nie przejmuj się,mimo lat słuchaj młodej artystki.

Artur Stopa
8 czerwca, 2023 09:27

Takie piosenki.

obserwator
17 kwietnia, 2023 22:59

Żadna wyjątkowa, tylko jedna z setek tysięcy w tym kraju, którym się marzy „gwiazdorka”… Trzeba sie trochę natrudzić, dać z siebie a nie iść na łatwiznę jak ówczesne pseudo pop gwiazdunie pożal się Boże…

anna
18 kwietnia, 2023 14:42
Odpowiedź na  obserwator

ciężka prace nazywasz pójściem na łatwiznę? a ty ile piosenek wydałes/as?:)

Weronika
18 kwietnia, 2023 14:45
Odpowiedź na  obserwator

żałosny jestes, pewnie chipsy jesz i leżysz przed tv pisząc to

- Reklama -

Ostatnie artykuły