wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Liderka z Jasła – spotkanie inaugurujące

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

8 marca w Międzynarodowy Dzień Kobiet, w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbyło się spotkanie inaugurujące program Liderka z Jasła.

W tej nowoczesnej, biznesowej przestrzeni w kameralnej atmosferze spotkały się przedstawicielki lokalnych firm i instytucji oraz panie chcące wrócić na rynek pracy. Zgromadzonych gości powitał Ryszard Pabian Burmistrz Miasta Jasła, po czym przeprowadzono dwa warsztaty tematyczne.

Dzięki Korneli Kozioł właścicielce salonu kosmetycznego „Odpicowane”, prowadzącej własny biznes na terenie Jasła, można było dowiedzieć się jak zrobić biznesowy i codzienny makijaż, jak ważna dla kondycji skóry jest codzienna pielęgnacja oraz jakie są obecnie trendy w szeroko pojętym wizażu. Pani Kornelia podczas swojego wystąpienia wykonała jednej z uczestniczek pełny makijaż biznesowy, prezentując w praktyce przekazywaną wiedzę.

Liderka z Jasła – spotkanie inaugurujące

Kolejnym elementem spotkania była prezentacja trendów w ubiorze biznesowym, którą przedstawiła stylistka Teresa Bednarz. Pani Teresa opowiedziała o tym dlaczego tak ważne jest dbanie o wizerunek biznesowy, jakie są trendy na 2023 r., czym jest swobodna elegancja i czy może mieć ona zastosowanie w biznesie.

Liderka z Jasła – spotkanie inaugurujące

Po krótkiej przerwie kawowej i wielu interesujących rozmowach w kuluarach wydarzenia, przedstawicielki Wydziału Wspierania Przedsiębiorczości przedstawiły założenia programu „Liderka z Jasła” oraz zainicjowały rozmowę o wspieraniu kobiet w pracy i w biznesie i budowaniu networkingu.

Liderka z Jasła – spotkanie inaugurujące

Program „Liderka z Jasła” ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie. Program dedykowany jest kobietom przedsiębiorczym, prowadzącym lub zamierzającym założyć działalność gospodarczą, kobietom pracującym oraz chcącym powrócić na rynek pracy.

Liderka z Jasła – spotkanie inaugurujące

Ideą programu jest wspieranie przedsiębiorczości począwszy od kreowania wzorców poprzez przekazywanie wiedzy i inspiracji po networking wśród kobiet. Wszystkie panie zainteresowane udziałem w programie „Liderka z Jasła” zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Wspierania Przedsiębiorczości mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Liderka z Jasła – spotkanie inaugurujące

Urząd Miasta w Jaśle dziękuje za udział w spotkaniu i już dziś zaprasza na kolejne.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły