wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

KupujMY świadomie – KupujMY Lokalnie!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Pandemia koronawirusa i wprowadzone przez rząd obostrzenia, bardzo mocno dotknęły wielu przedsiębiorców, należących do jasielskiej społeczności. Negatywne skutki aktualnej sytuacji oddziałują zwłaszcza na najmniejsze, jednoosobowe działalności gospodarcze oraz firmy rodzinne. Wiele z nich, obecnych w Jaśle od wielu lat, dziś walczy o przetrwanie.

Podejmując próby utrzymania się na rynku, często pomagają innym osobom i podmiotom dotkniętym kryzysem. Coraz powszechniejsze na naszym lokalnym  rynku są takie akcje jak „Lodówka- dzielimy się posiłkiem” czy sprzedaż promocyjna, „za pół ceny” lub „po kosztach”.

Zbliża się okres świąteczny, magiczny czas obdarowywania innych. Przy tej okazji zróbmy coś także dla lokalnych przedsiębiorców. KupujMY lokalnie.

Wiele jasielskich firm oferuje produkty doskonale nadające się na prezent, zarówno drobny, jak
i bardziej okazały. Możemy również zamówić potrawy i ciasta na kolację wigilijną. Pamiętajmy – nasze codzienne wybory naprawdę mają znaczenie.

Pomóżmy przetrwać najtrudniejszy czas jasielskim przedsiębiorcom! Wspólnie mamy szansę, aby zmniejszyć skutki kryzysu – poprzez świadomy wybór i zakup produktów u lokalnych sprzedawców. Dla nich to szansa na przetrwanie, a dla nas nie tylko pewność dostawy i gwarancja jakości, ale również możliwość zrobienia czegoś dobrego.

KupujMY lokalnie, bo jest to wyraz solidarności. Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców.

KupujMY świadomie – KupujMY Lokalnie!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły