wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kradł papierosy na stacjach paliw i groził pracownikom

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą oraz usiłowanie rozboju. Zatrzymany 30-latek, w minioną sobotę, odwiedzał lokalne stacje paliw i kradł papierosy, grożąc przy tym pracownikom. Podejrzany trafił do aresztu i usłyszał zarzuty. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego dozór policyjny.

Do niecodziennej sytuacji doszło w minioną sobotę na stacji paliw w Nowym Żmigrodzie. Około godz. 3.30 pojawił się tam mężczyzna, który groził pracownikowi, był agresywny i niszcząc wyposażenie sklepu, żądał od sprzedającego wydania mu papierosów. Nie osiągnął jednak zamierzonego celu i wybiegł ze sklepu. 

Po otrzymaniu zgłoszenia, dyżurny jasielskiej komendy policji skierował na miejsce patrole. W sprawę zaangażowani byli także funkcjonariusze wydziału kryminalnego jasielskiej komendy. Policjanci ustalili rysopis sprawcy i podjęli działania zmierzające do jego zatrzymania. W toku prowadzonych poszukiwań funkcjonariusze ustalili, że napastnik tej samej nocy, ukradł kilka kartonów papierosów na stacji paliw w Łężynach. Dopuścił się także kradzieży rozbójniczej na jednej ze stacji paliw w Jaśle. 

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, na podstawie ustaleń oraz zebranych informacji, wytypowali podejrzanego napastnika. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec naszego powiatu. Policjanci zatrzymali go w sobotę rano w miejscu zamieszkania. W trakcie przeszukania pomieszczeń odnaleźli skradzione w wyniku przestępstw papierosy. 

Zatrzymany 30-latek usłyszał  zarzuty usiłowania rozboju i kradzieży rozbójniczej. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły