15.2 C
Jasło
24 września 2020, czwartek

Kradł papierosy na stacjach paliw i groził pracownikom

Wyróżnione

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia winiarskie dla firm?

Wyjazd integracyjny bądź spotkanie pracownicze to sposobność do lepszego poznania współpracowników. Niestety często zdarza się, iż jego forma jest nudna i niezachęcająca....
Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą oraz usiłowanie rozboju. Zatrzymany 30-latek, w minioną sobotę, odwiedzał lokalne stacje paliw i kradł papierosy, grożąc przy tym pracownikom. Podejrzany trafił do aresztu i usłyszał zarzuty. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego dozór policyjny.

Do niecodziennej sytuacji doszło w minioną sobotę na stacji paliw w Nowym Żmigrodzie. Około godz. 3.30 pojawił się tam mężczyzna, który groził pracownikowi, był agresywny i niszcząc wyposażenie sklepu, żądał od sprzedającego wydania mu papierosów. Nie osiągnął jednak zamierzonego celu i wybiegł ze sklepu. 

Po otrzymaniu zgłoszenia, dyżurny jasielskiej komendy policji skierował na miejsce patrole. W sprawę zaangażowani byli także funkcjonariusze wydziału kryminalnego jasielskiej komendy. Policjanci ustalili rysopis sprawcy i podjęli działania zmierzające do jego zatrzymania. W toku prowadzonych poszukiwań funkcjonariusze ustalili, że napastnik tej samej nocy, ukradł kilka kartonów papierosów na stacji paliw w Łężynach. Dopuścił się także kradzieży rozbójniczej na jednej ze stacji paliw w Jaśle. 

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, na podstawie ustaleń oraz zebranych informacji, wytypowali podejrzanego napastnika. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec naszego powiatu. Policjanci zatrzymali go w sobotę rano w miejscu zamieszkania. W trakcie przeszukania pomieszczeń odnaleźli skradzione w wyniku przestępstw papierosy. 

Zatrzymany 30-latek usłyszał  zarzuty usiłowania rozboju i kradzieży rozbójniczej. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły

Sierpniowa edycja konkursu zakończona

Zwycięzcą sierpniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEYE zostało zdjęcie „Skate-park” wykonane przez Jakuba Orłowskiego. Spośród 44 zdjęć zakwalifikowanych do konkursu komisja postanowiła...

Judy Garland w JDK: Smutne życie legendy Hollywood

Sztuką „Judy” (18 września br.) w reżyserii Sławomira Chwastowskiego Jasielski Dom Kultury rozpoczął tegoroczne XII Jesienne Spotkania z Teatrem. W tytułowej roli...