wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kopał pokrzywdzonego, kiedy ten stracił przytomność. Teraz najbliższy czas spędzi w areszcie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Sąd Rejonowy w Jaśle zastosował wobec 31-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna podejrzany jest o rozboje oraz naruszenie miru domowego. Dodatkowo działał w warunkach recydywy.

Końcem listopada, jasielscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który miał dokonać dwóch rozbojów w sierpniu i listopadzie br. W obu przypadkach używał przemocy wobec pokrzywdzonych. Zadawał uderzenia rękami i głową, a także wielokrotnie kopał jednego z pokrzywdzonych, kiedy ten stracił przytomność. Podczas rozbojów mężczyzna ukradł dwa telefony komórkowe. Przestępstwa tego dopuścił się w warunkach recydywy.

31-latek podejrzany jest także o wielokrotne naruszenie miru domowego. Na przestrzeni października i listopada br. wszedł do opuszczonego mieszkania na terenie Jasła i w nim zamieszkał.

Mężczyzna częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd Rejonowy w Jaśle zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły