wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Koncert Ralpha Kaminskiego w Jaśle

Koncertowa trasa "Pożegnanie z morzem"

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj w Jasielskim Domu kultury odbył się koncert Ralpha Kaminskiego promującego płytę „Pożegnanie z morzem”.

Ralph Kaminski jest kolejnym wielkim artystą z Jasła, który doczekał się bardzo dużej popularności. Ma mnóstwo fanów nie tylko w swoim rodzinnym mieście Jaśle, ale również w całym kraju i za granicą. Najlepiej o tym świadczy fakt, że wszystkie bilety na wczorajszy koncert zostały bardzo szybko wyprzedane.

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.

Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka.

Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty. (https://www.facebook.com/kaminskiralph/

Pełna sala ludzi przywitała go entuzjastycznie. Publiczność cały czas świetnie się bawiła płynąc na fali dźwięków „Pożegnania z morzem”.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły