wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kolorowe zimowe ferie w MBP w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Kolorowo i zimowo – ferie w MBP w Jaśle! Kolory są wszędzie. W mieszkaniu, w przedszkolu, w samochodzie, w szkole, na podwórku. Odpowiednio dobrane barwy mogą dodać nam powagi, pobudzać, wyciszać, dodawać energii a nawet.. hamować apetyt!

Podczas zajęć feryjnych z cyklu „Kolorowo i zimowo” w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zapoznaliśmy się z wpływem kolorów na organizm.

Dzięki spotkaniom „Joga dla dzieci” doświadczyliśmy mocy kolorów, potęgi oddechu oraz skupiliśmy się na doznaniach dotykowych. Zaznajomiliśmy się z technikami radzenia sobie z silnymi emocjami takimi jak złość czy strach i dowiedzieliśmy się jak  świadomie oddychać.

17 lutego przyłączyliśmy się do obchodów Światowego Dnia Kota. Opowiadaliśmy ciekawostki z życia naszych milusińskich, poznawaliśmy różne rasy kotów, a na zakończenie zajęć stworzyliśmy galerię kocich piękności. Przy użyciu Bum Bum Rurek odegraliśmy mini koncert dla jubilatów, którym życzyliśmy pełnych misek oraz ciepłego kąta. Chociaż trwa kalendarzowa zima, my zatęskniliśmy za wiosną, ciepłym powietrzem i za pięknie kwitnącymi ogrodami. Na zajęciach Tęczowe lampiony za pomocą farb, plastikowych kubków oraz świeczek tea-light wykonaliśmy prace w wiosennych kolorach, nauczyliśmy się rozpoznawać i nazywać wiosenne kwiaty oraz poznaliśmy książki opisujące tę porę roku.

ŹródłoMBP w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły