Koncert Uwielbienia Jasło

W Kościele po Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej trwa oktawa, w której publicznie wyznajemy naszą wiarę w Jezusa będącego prawdziwie obecnego w Najświętszym Sakramencie. W parafii pw. św. Judy Tadeusza w Dąbrówce – Gamrat 3 czerwca 2018 odbył się kolejny Koncert Uwielbienia, który również jest wyznaniem wiary w Jezusa prawdziwie obecnego między nami.

Koncert Uwielbienia Jasło

Był to czas modlitwy: uwielbiania Pana, słuchania Jego Słowa, świadectwa oraz błogosławieństwa. Modlitwę prowadził ks. Damian Ziemba, wikariusz parafii wraz z zespołem grającym i śpiewającym, młodzieżą parafii Dąbrówka – Gamrat.

Koncert Uwielbienia Jasło

Uwielbienie Jezusa pomaga nam się do Niego zbliżyć – jak mówi p. Łukasz, parafianin.Pan Jezus podczas modlitwy nas uzdrawiał, dotykał serc, wlewając w nas swoją łaskę.

W dzisiejszym świecie napędzonym mechanizmem zdobywania, ale i zagubienia, to w takich wieczorach Jezus wysysa ze mnie zło, dając nadzieję – mówi p. Renata.

Jezus bowiem nie skąpi łask dla nikogo, warto do Niego się tylko zwrócić. Taka forma modlitwy jest dziś w Kościele bardzo akcentowana i jest konkretną propozycją dla wszystkich ludzi na ich głód Boga. Gromadzi ona rzesze ludzi w różnych częściach Kościoła.

Koncert Uwielbienia Jasło Koncert Uwielbienia Jasło

W parafialnym Kościele znalazło się bowiem ponad 300 osób i to nie z przypadku. Ks. Damian podczas świadectwa mówił o walce ze złym duchem i wskazywał, że w dzisiejszym świecie każdy z nas w tej walce chcąc czy nie chcąc bierze udział, a pomocą od Boga są dla nas: codzienna modlitwa, Eucharystia dobrze przeżywana, czytanie Słowa Bożego, pokuta oraz bycie przy Maryi.

Jako wspólnota parafialna zapraszamy na następne koncerty.

Parafia pw. św. Judy Tadeusza

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrypcje  
Powiadom o