Koncert Uwielbienia Jasło

W Kościele po Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej trwa oktawa, w której publicznie wyznajemy naszą wiarę w Jezusa będącego prawdziwie obecnego w Najświętszym Sakramencie. W parafii pw. św. Judy Tadeusza w Dąbrówce – Gamrat 3 czerwca 2018 odbył się kolejny Koncert Uwielbienia, który również jest wyznaniem wiary w Jezusa prawdziwie obecnego między nami.

Koncert Uwielbienia Jasło

Był to czas modlitwy: uwielbiania Pana, słuchania Jego Słowa, świadectwa oraz błogosławieństwa. Modlitwę prowadził ks. Damian Ziemba, wikariusz parafii wraz z zespołem grającym i śpiewającym, młodzieżą parafii Dąbrówka – Gamrat.

Koncert Uwielbienia Jasło

Uwielbienie Jezusa pomaga nam się do Niego zbliżyć – jak mówi p. Łukasz, parafianin.Pan Jezus podczas modlitwy nas uzdrawiał, dotykał serc, wlewając w nas swoją łaskę.

W dzisiejszym świecie napędzonym mechanizmem zdobywania, ale i zagubienia, to w takich wieczorach Jezus wysysa ze mnie zło, dając nadzieję – mówi p. Renata.

Jezus bowiem nie skąpi łask dla nikogo, warto do Niego się tylko zwrócić. Taka forma modlitwy jest dziś w Kościele bardzo akcentowana i jest konkretną propozycją dla wszystkich ludzi na ich głód Boga. Gromadzi ona rzesze ludzi w różnych częściach Kościoła.

Koncert Uwielbienia Jasło Koncert Uwielbienia Jasło

W parafialnym Kościele znalazło się bowiem ponad 300 osób i to nie z przypadku. Ks. Damian podczas świadectwa mówił o walce ze złym duchem i wskazywał, że w dzisiejszym świecie każdy z nas w tej walce chcąc czy nie chcąc bierze udział, a pomocą od Boga są dla nas: codzienna modlitwa, Eucharystia dobrze przeżywana, czytanie Słowa Bożego, pokuta oraz bycie przy Maryi.

Jako wspólnota parafialna zapraszamy na następne koncerty.

Parafia pw. św. Judy Tadeusza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wprowadzić imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.