15.2 C
Jasło
24 września 2020, czwartek

Kolarze przejadą przez powiat jasielski. Policja ostrzega o utrudnieniach w ruchu

Wyróżnione

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia winiarskie dla firm?

Wyjazd integracyjny bądź spotkanie pracownicze to sposobność do lepszego poznania współpracowników. Niestety często zdarza się, iż jego forma jest nudna i niezachęcająca....
Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

W najbliższy czwartek, 10 września na drogach powiatu jasielskiego pojawią się kolarze biorący udział w 31. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim “Solidarności” i Olimpijczyków. W związku z tym, na trasie wyścigu kierowcy mogą napotkać na utrudnienia w ruchu drogowym.

W celu zapewnienia  bezkolizyjnego przejazdu peletonu, policjanci będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamknięty zostanie również ruch  w stronę kolumny kolarskiej. Policjanci będą także kierować samochody na objazdy. 

Planowany czas i trasa przejazdu kolarzy na terenie powiatu jasielskiego:

Wyścig kolarski pojawi się na terenie naszego powiatu około godziny 14:32 w miejscowości Potakówka (gm. Tarnowiec). Następnie kolarze przemieszczać się będą przez następujące miejscowości: 14:36 Tarnowiec – 14:41 Umieszcz – 14:44 Glinik Polski – 14:47 Nowy Glinik – 14:50 Zarzecze – około godziny 14:54 kolarze przejadą drogą wojewódzka nr 992 w kierunku Dębowca – 14:59 Dębowiec – 15:02 Łazy Dębowieckie – 15:04 Osobnica – 15:11 Radość – 15:12 Dzielec – wyścig opuści teren naszego powiatu.

Na czas trwania wyścigu całkowicie wyłączone z ruchu zostaną następujące drogi:

 • Droga powiatowa 1847R Potakówka – Umieszcz
 • Droga powiatowa 1888R Tarnowiec – Umieszcz
 • Droga powiatowa 1850R Umieszcz Glinik Polski
 • Droga powiatowa 1885R Glinik Polski – Glinik Nowy
 • Droga powiatowa 1851R Glinik Nowy – Zarzecze
 • Droga wojewódzka W992
 • Droga powiatowa 1883R Zarzecze – Dębowiec
 • Droga powiatowa 1854R Dębowiec
 • Droga powiatowa 1873R Dębowiec – Osobnica
 • Droga powiatowa 1868R Osobnica – Dzielec
 • Droga gminna Dzielec – Lipinki

Zamknięcie ruchu nastąpi około 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy. 

Aby wyścig przebiegł bez zdarzeń drogowych zarówno do kierowców jak i osób zgromadzonych na trasie przejazdu peletonu apelujemy o cierpliwość, wyrozumiałość, ostrożność  i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły

Sierpniowa edycja konkursu zakończona

Zwycięzcą sierpniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEYE zostało zdjęcie „Skate-park” wykonane przez Jakuba Orłowskiego. Spośród 44 zdjęć zakwalifikowanych do konkursu komisja postanowiła...

Judy Garland w JDK: Smutne życie legendy Hollywood

Sztuką „Judy” (18 września br.) w reżyserii Sławomira Chwastowskiego Jasielski Dom Kultury rozpoczął tegoroczne XII Jesienne Spotkania z Teatrem. W tytułowej roli...