wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kierowca audi zaszalał. 3 tys. zł mandatu i zatrzymane prawo jazdy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W ciągu minionego weekendu trzech kierowców straciło prawa jazdy. Kierujący przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. W przypadku jednego z nich było to kolejne tego typu wykroczenie.

Podczas ubiegłego weekendu, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, kontrolowali prędkość kierujących pojazdami na głównych drogach naszego powiatu. W trakcie pełnionej służby ujawnili trzy przypadki przekroczenia „pięćdziesiątki” w obszarze zabudowanym.

115, 105 i 101 km/h-to prędkości z jakimi poruszali się kierujący w miejscowościach Przysieki oraz Siedliska Sławęcińskie na drodze krajowej nr 28. Każdy z nich otrzymał wysoki mandat i punkty karne. Dodatkowo zostały im zatrzymane prawa jazdy na 3 miesiące.

Najwyższy mandat, bo aż 3 tysiące złotych otrzymał kierujący audi, który jechał z prędkością 101 km/h. Mężczyzna popełnił to wykroczenie w warunkach recydywy, stąd też musiał liczyć się z tak wysoką karą finansową.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły