wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kierował samochodem pod wpływem alkoholu i narkotyków

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci zatrzymali w Jaśle 20-latka, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu i niedozwolonych substancji. W chwili zatrzymania mężczyzna miał w organizmie blisko pół promila alkoholu. Badanie narkotesterem wskazało także na obecność w jego organizmie środków odurzających. 20-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami.

Do zatrzymania kierującego doszło w miniony poniedziałek, około godziny 10.30, w Jaśle na ulicy Szopena. Funkcjonariusze ruchu drogowego, patrolujący teren miasta, zwrócili uwagę na jadące ulicą Szopena osobowe bmw. Styl jazdy wzbudził u policjantów podejrzenie, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu. 

Policyjna intuicja nie zawiodła funkcjonariuszy. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 20-latek kierujący samochodem, ma w organizmie blisko pół promila alkoholu. Mężczyźnie pobrano także krew do badań ponieważ badanie narkotesterem wskazało na obecność w jego organizmie narkotyków. 

Mundurowi zatrzymali 20-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami. Po zakończeniu prowadzonego w tej sprawie postępowania, śledczy skierują sprawę do sądu, który zadecyduje o dalszym losie mężczyzny. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły