wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kierował samochodem pijany i bez uprawnień

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci zatrzymali w sobotę nietrzeźwego kierującego. 37-letni mieszkaniec Jasła miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał także uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu także dotkliwa kara finansowa.

W ubiegłą sobotę przed godziną 22, dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w rejonie osiedla XX-lecia w Jaśle, przemieszcza się osobowe daewoo, a kierujący tym samochodem może być pijany. Interweniujący policjanci zauważyli i zatrzymali do kontroli opisany samochód na ulicy Szajnochy. Podczas wykonywanych czynności potwierdzili, że siedzący za kierownicą 37-latek z Jasła jest nietrzeźwy. Policyjny alkomat wykazał w jego organizmie 2,1 promila alkoholu. Okazało się także, że mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. 

Za popełnione przestępstwo oraz wykroczenie, 37-latek odpowie przed sądem. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły