wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kierował pomimo sądowego zakazu i miał przy sobie narkotyki

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policja zatrzymała na ul. 17 Stycznia w Jaśle 26-latka, który kierował pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Oprócz tego w trakcie interwencji policjanci znaleźli przy nim niedozwolone substancje. O dalszym losie mężczyzny zadecyduję sąd.

W minioną niedzielę po godz. 21, do jasielskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o najprawdopodobniej pijanym kierowcy, który ma poruszać się osobowym mercedesem w rejonie ul. 17 Stycznia w Jaśle. Na miejsce zgłoszenia pojechali policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy podjęli interwencję wobec mężczyzny.

Badanie alkomatem nie wskazało obecności alkoholu w jego organizmie, natomiast siedzący za kierownicą mężczyzna podczas rozmowy z policjantami zachowywał się nerwowo, co wzbudziło ich podejrzenia. Jak się okazało mężczyzna posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto funkcjonariusze ujawnili przy nim niedozwolone substancje. Po wstępnym badaniu okazało się, że jest to amfetamina oraz marihuana. Kierującemu pobrano także krew do badań, ponieważ narkotester wskazał w jego organizmie obecność narkotyków. 26- latek noc spędził w policyjnym areszcie.

Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. O losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły