wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kamera samochodowa do 500 zł – top 3 modele

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Kamera samochodowa to jeden z najważniejszych sposobów dbania o bezpieczną jazdę. To inwestycja, która się opłaci – w końcu dzięki wideorejestratorowi możesz uniknąć mandatu. Tego typu urządzenia przydadzą się nie tylko w trakcie jazdy, ale także – by monitorować sytuację na parkingu – jeśli są wyposażone w odpowiedni tryb. Zobacz, jakie modele możesz kupić w cenie do 500 zł! Przy podwyżkach mandatów – taka cena wydaje się rozsądnym budżetem, który może później wiele zaoszczędzić!

Jak wybrać kamerę samochodową?

Wybór dobrej kamery samochodowej nie jest łatwą sprawą – na rynku znajdziesz sporo różnych propozycji od uznanych producentów. Urządzenie powinno być przede wszystkim łatwe w instalacji i obsłudze, a przy tym – nie zasłaniać widoku podczas jazdy. Sprawdź, jakim jeszcze elementom warto uważnie się przyjrzeć, by wybrać najlepszy model. Najważniejsze z nich to:

 • rozdzielczość – wpływa na to, jakiej jakości jest obraz; im wyższa – tym wszystko będzie dokładniej zarejestrowane;
 • kąt widzenia – im szerszy, tym lepiej – nagrasz nie tylko to, co dzieje się przed tobą, ale również z boku;
 • nagrywanie audio – niektóre kamery są wyposażone w taką funkcję – w wielu przypadkach może okazać się przydatna;
 • tryb parkingowy – pozwala rejestrować obraz nie tylko w trakcie jazdy, ale również i postoju;
 • tryb nocny – jeśli zdarza ci się jeździć po zmroku, dobrze, by twój rejestrator mógł nagrywać w ciemności;
 • tryb foto – niektóre kamery mogą też robić zdjęcia;
 • nagrywanie w pętli – nowe nagrania są automatycznie nadpisywane nad tymi starszymi – nie ryzykujesz, że skończy ci się miejsce na karcie;
 • detektor ruchu – kamera zaczyna nagrywać, gdy tylko ktoś zbliży się do twojego auta.

Jak widzisz, parametrów, które decydują o wyborze odpowiedniego wideorejestratora jest całkiem sporo. Uważne porównanie modeli to gwarancja, że wybierzesz sprzęt, który zapewni ci spokój i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Budżet do 500 zł da wiele możliwości – możesz sięgnąć nawet po zaawansowane kamery z GPS, które dokładnie rejestrują pozycję samochodu.

Kamera samochodowa do 500 zł – polecane modele

Najtańsze wideorejestratory kupisz za mniej niż 100 zł. Jeśli możesz sobie jednak pozwolić na wyższy budżet, warto pokusić się o droższy, bardziej innowacyjny sprzęt, który oferuje wiele dodatkowych funkcji. Zobacz najciekawsze modele do 500 zł!

 • XBLITZ V3 4K Magnetic – jeden z najlepiej ocenianych rejestratorów, który nagrywa w rozdzielczości 4K. Kąt widzenia to aż 150 stopni. Oprócz wideo, może zrobić też zdjęcia (tryb foto), wyposażony jest w GPS i Wi-Fi. To ostatnie rozwiązanie pozwala na łatwe połączenie ze smartfonem, by zmieniać ustawienia lub pobierać nagrania. Zwróć uwagę na G-Sensor, czyli zabezpieczenie kluczowych danych w razie gwałtownego hamowania lub kolizji – nie będą one później nadpisane. Kamera nagrywa w pętli – nie musisz obawiać się, że nowe zdarzenia nie będą rejestrowane. Sprzęt może nagrywać dobrej jakości obraz także nocą.
 • NAVITEL R700 GPS Dual – kolejny rejestrator, który zbiera dobre recenzje. Nagrywa w rozdzielczości Full HD. Kąt widzenia to aż 170 stopni. Urządzenie zrobi zdjęcia, jest również wyposażone w GPS, by precyzyjnie zapisywać pozycję samochodu. Aplikacja Navitel DVR Center pozwala na bieżąco sprawdzać i zmieniać ustawienia. Podobnie jak wcześniej opisany model, i ten jest wyposażony w G-Sensor chroniący kluczowe dane. Potrzebujesz kamery cofania? Znajdziesz ją w zestawie, by zamontować do tablicy rejestracyjnej.
 • GARMIN Dash Cam Mini 2 010-02504-10 – za pomocą tego kompaktowego sprzętu zarejestrujesz wideo w rozdzielczości Full HD. Kąt widzenia to 140 stopni. Sprzętem możesz sterować głosowo – tak, by nic nie rozproszyło cię w trakcie jazdy! Warto zwrócić uwagę na automatyczne przesyłanie nagrania do chmury w razie wystąpienia zdarzenia na drodze – masz pewność, że nie zostanie ono przypadkowo usunięte. Za pomocą aplikacji Garmin Drive masz podgląd na żywo tego, co się dzieje z twoim samochodem.

Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze – sprawdź kamery samochodowe w sklepie MediaMarkt. Przed zakupem przeczytaj recenzje, by sprawdzić, jak poszczególne modele są oceniane przez użytkowników.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły