wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kabaret Młodych Panów wystąpił Jaśle ze swoim nowym programem

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Kabaret Młodych Panów zabawiał w ubiegły piątek (8 kwietnia) publiczność zgromadzoną w Jasielskim Domu Kultury. Artyści wystąpili ze swoim nowym programem „To jest chore” pełnym zabawnych dialogów, scen rodzajowych i skeczy.

Przez ponad dwie godziny: Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk bawili publiczność projektem podzielonym tematycznie na sceny rodzajowe. Spotkanie zaczęło się od koleżeńskich porad  dotyczących zdrady małżeńskiej, po to by w następnej scenie,  hipochondryk leczący się z Internetu, spotkał się w szpitalu z pacjentem urologicznym, przewidując jego rychłą śmierć. Oczywiście nie zabrakło lekarza i jego romansu z pielęgniarką oraz narzekań na polską służbę zdrowia. Była także nieudana próba napadu na laryngologa, rozmowy intymne górników, a to wszystko przeplatane spotkaniami w gabinecie lekarskim i znakomitą muzyką. Na bis młodzi panowie odwiedzili Egipt, korzystają oczywiście  z oferty All  inclusive. Wszystko to na wysokim poziomie, ze znakomitym wyczuciem i ogromną dawką humoru.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły