wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Józef Stańczak zaginął. 8 sierpnia zarejestrowała go kamera przy dworcu PKP w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zaginiony Pan Józef Stańczak 8 sierpnia 2023 roku około godziny 16:00 wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. O godzinie 16:27 mężczyznę zarejestrowała kamera monitoringu przy dworcu PKP w Jaśle. Zaginiony w pośpiechu wyszedł z samochodu i wszedł do przejścia PKP, gdzie ślad się urwał. Nie wiadomo do jakiego pociągu bądź autobusu wsiadł. Pan Józef ma przy sobie prawdopodobnie dokumenty oraz wyłączony telefon. Logowanie urządzenia jest w trakcie sprawdzania. Do chwili obecnej nie wrócił ani nie skontaktował się z bliskimi.

Rysopis:

  • wzrost: 170 cm;
  • waga: około 110 kg;
  • budowa ciała: krępa;
  • włosy: ciemny blond, dłuższe;
  • oczy: niebieskie;
  • zarost: niedbała broda i wąsy.

W chwili zaginięcia ubrany był w t-shirt z krótkim rękawem; długie spodnie. Miał przy sobie czapkę z daszkiem oraz duży plecak moro.

Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle pod numerem telefonu: 47 829 53 10 lub z numerem alarmowym 112.

Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail zaginienicalapolska@gmail.com

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły