wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jechał bez kasku mając blisko 2 promile

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Funkcjonariusze z Jasła zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który bez kasku ochronnego kierował motorowerem w centrum miasta. Dodatkowo okazało się, że był pijany i nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdem, a jednoślad, którym się poruszał nie był ubezpieczony.

W środę o godz. 23.30, policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego jasielskiej komendy, na ul. Kościuszki w Jaśle, zauważyli kierującego motorowerem. Mężczyzna kierował pojazdem bez wymaganego kasku ochronnego. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali go do kontroli drogowej.

Po zweryfikowaniu jego danych w policyjnych systemach, okazało się, że 20-latek nie posiada wymaganych uprawnień do kierowania motorowerem. Mundurowi sprawdzili także stan jego trzeźwości. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Dodatkowo jednoślad nie był ubezpieczony. Skuter, którym kierował został usunięty na policyjny parking.

Teraz 20-latek będzie odpowiadał przed sądem, za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia. Z pewnością, czekają go surowe konsekwencje, nie tylko prawne, ale także finansowe.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły