wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło z kolejnym Go! Parkiem Handlowym – tym razem przy dworcu PKP i PKS

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Rozpoczął się proces komercjalizacji kolejnego parku handlowego GO! Park Handlowy w Jaśle. Nowy obiekt sieci powstanie w doskonałej lokalizacji – w centrum miasta, w sąsiedztwie dworca PKP oraz PKS, u zbiegu ulic Dworcowej, Kościuszki oraz Metzgera, przy drodze krajowej nr 28.

Pojawi się nowy funkcjonalny dworzec autobusowy połączony z uniwersalną komfortową przestrzenią handlowo-usługową o eleganckim, wielkomiejskim charakterze. Nowoczesny obiekt wielofunkcyjny z architekturą tworzącą przyjazne otoczenie stanie się atrakcyjnym, wygodnym miejscem do robienia zakupów i spędzania wolnego czasu, jak również wizytówką miasta dla odwiedzających. Aktualny dworzec PKS zostanie zmodernizowany i stanie się częścią obiektu – dzięki czemu podróżujący będą mogli komfortowo korzystać zarówno z nowych stanowisk autobusowych, kas biletowych i poczekalni, ale również bogatej oferty parku handlowego.

Na powierzchni blisko 10.000 mkw. działać będzie ok. 35 sklepów popularnych marek branż, m.in: spożywczej, modowej, rtv-agd, sportowej, drogeryjnej czy usługowej. W obiekcie pojawią się m.in. marki, których do tej pory nie było w mieście co sprawi, że mieszkańcy nie będą musieli odbywać podróży na zakupy do innych miast np. Krosna. Zaplanowano również przestrzeń gastronomiczną która zaoferuje klientom obiektu komfort i wygodę podczas posiłków i spotkań.

Jasło Dworzec PKS - wizualizacja

Zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne wpłynie pozytywnie na rozwój funkcjonalnyi przestrzenny miasta a także stworzy dodatkowe miejsca pracy oraz dostarczy znaczne dochody podatkowe.

Projekt wyróżni się niezwykłą architekturą – zaprojektowany został przez znaną międzynarodową firmę architektoniczną – MTDI Group – autora wielu projektów m.in. na Bliskim Wschodzie, w Czechach, Indiach, Turcji, Chinach oraz w Polsce – m.in. Silesia w Katowicach, Bonarka w Krakowie, Centrum Komunikacyjne z galerią handlową w Poznaniu, City Center w Rzeszowie i wiele innych.

Na wjeździe od strony Krosna, przy drodze krajowej DK 28, w sąsiedztwie stacji benzynowej BP przy ul. Przemysłowej od początku roku 2022 funkcjonuje prężnie inny obiekt sieci GO! Park Handlowy. Na powierzchni prawie 11.000 mkw. swoje sklepy otworzyły sieci takie jak: Bricomarche, Biedronka, Jysk, Pepco, Rossmann, Q&Q, Mały Robinson, Midi ZOO oraz Euronet. Projekt został skomercjalizowany w 100%.

Aktualnie w trakcie komercjalizacji oraz budowy jest kolejny w Jaśle GO! Park Handlowy. Będzie on dzielił parking z Kauflandem – największym w regionie hipermarketem spożywczym. Na prawie 8.000 mkw. znajdą się sklepy sieciowych marek takich jak m.in.: Media Expert, TEDi, Martes Sport, KiK.

Poza trzema GO! Parkami w Jaśle oraz działającym już w Gorlicach – planowane są na południu Polski kolejne projekty pod tym szyldem.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem sieci GO! Park Handlowy odpowiada firma Mallson Polska.

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
27 października, 2022 13:04

Rozumiem, że parkingi będą pod ziemią albo na dachu galeryjki 🙂

- Reklama -

Ostatnie artykuły