wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło – wszystkie imprezy miejskie zostały odwołane

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Stan epidemii i rozprzestrzeniający się wirus odciska piętno również na działalności kulturalnej. Na całym świecie świat sztuki i kultury coraz bardziej odczuwa tego skutki. Różne ważne wydarzenia kulturalne zostają odwołane lub przełożone na czas nieokreślony. Tak też jest i w naszym mieście Jaśle.

W związku z obowiązującymi ograniczeniami, w tym dotyczącymi organizacji imprez masowych i zgromadzeń, już nie odbyły się uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja, jak również Miejski Dzień Dziecka. Niestety z przykrością informujemy, że odwołane zostały również Antoniański Dar Serca, Dni Jasła i Międzynarodowe Dni Wina.

Decyzje dotyczące działań kulturalnych realizowanych w kolejnych miesiącach będą uzależnione od sytuacji w kraju i zarządzeń podejmowanych przez władze państwowe. Mamy nadzieję, że sytuacja będzie się stopniowo poprawiać i uda nam się zorganizować jeszcze w ciągu tego roku różne wydarzenia, choć na pewno w mniejszej skali.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
10 czerwca, 2020 11:39

A msze dalej na Full…

Anonimowo
10 czerwca, 2020 13:06
Odpowiedź na  Anonimowo

Mszę to nie imprezy. Na mszy Bóg czuwa i ochrania wiernych

Yuri
10 czerwca, 2020 14:38

Mała strata. Lokalni biznesmeni mniej zarobią, całe to kolesiostwo, które żyje ze wsparcia miasta i dotacji na winiarstwo. Szkoda trochę Dni Jasła, bo co 3-cie były warte uwagi.

Henio
10 czerwca, 2020 14:51

A jak Pan Burmistrz spożytkuje te pieniądze, które uda się oszczędzić??

- Reklama -

Ostatnie artykuły