wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło to Ty – baner ze zdjęciami mieszkańców już powstał

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Fotografie jaślan, którzy w ostatni wakacyjny weekend wzięli udział w akcji robienia sobie zdjęć na jasielskim rynku, można już oglądać. Projekt graficzny przedstawiający ułożone ze zdjęć serce i napis “Jasło – moje miasto, mój dom” znajduje się na banerze ustawionym na skwerku w zachodniej pierzei rynku.

Przypominamy, że przez dwa dni (26 i 27 sierpnia) na jasielskim rynku chętni jaślanie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i w ten sposób pokazać, że każdy z mieszkańców jest częścią miasta, kształtuje je i ma na nie wpływ, a Jasło jest miejscem, w którym pracujemy, uczymy się i żyjemy.

Jasło to Ty - baner ze zdjęciami mieszkańców już powstał
Fot. UM w Jaśle

Z wykonanych zdjęć powstał projekt przedstawiający serce oraz napis “Jasło” z dopiskiem – moje miasto, mój dom. Baner będzie zdobił to miejsce do okresu świątecznego.

Akcja realizowana była w ramach przedsięwzięcia „Potencjały miasta bazą rozwoju lokalnej przedsiębiorczości”, które jest częścią projektu ”Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego z Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły