wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło. Próbował włamać się to kiosku ruchu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do kiosku ruchu. Podejrzany jaślanin usłyszał zarzut i przyznał się do przestępstwa. O jego losie zadecyduje sąd.

27 lutego br., dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem do kiosku ruchu zlokalizowanego w Jaśle przy ulicy Czackiego. Interweniujący policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego niezwłocznie podjęli działania mające na celu, jak najszybsze zatrzymanie przestępcy. W rozmowie ze świadkami ustalili okoliczności zdarzenia, a także rysopis podejrzanego. Mundurowi podjęli czynności związane z zabezpieczeniem miejsca zdarzenia w celu zebrania pozostawionych przez sprawcę śladów. Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynikało, że sprawca po pierwszej nieudanej próbie miał zamiar włamać się do kolejnego kiosku, znajdującego się na parterze kamienicy przy skrzyżowaniu ulic Czackiego i 3-go Maja, został jednak spłoszony przez mieszkańców.  

W realizację tej sprawy zaangażowani byli także funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Śledczy zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na szybką identyfikację podejrzanego. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Jasła. W środę mężczyzna został zatrzymany na terenie Krosna.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu usiłowania kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia. Podczas przesłuchania, 30-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.  

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły