wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło pełne talentów! Druga edycja Talenciaków za nami

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W ubiegłą niedzielę 18 czerwca w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury odbył się finał drugiej edycji talent show „Talenciaki”, w której zaprezentowało się osiem osób wyłonionych w drodze eliminacji.

Taniec, akrobatyka, śpiew i recytacja – takimi talentami pochwalili się nasi uczestnicy w specjalnie dla nich przygotowanej oprawie scenicznej. Dla niektórych był to pierwszy występ na scenie przed tak dużą publicznością, dlatego emocje było widać w każdym występie, nieważne czy był to energiczny taniec czy spokojny i liryczny śpiew.

Koncert finałowy rozpoczął się pokazem akrobatycznym Liwii Gałuszki – Super Talenciaka I edycji, następnie zobaczyliśmy 8 prezentacji tegorocznych talenciaków: Milena Szańca zaczęła mocną hip hopową choreografią, następnie w klimatyczny nastrój wprowadził nas Damian Górecki, który zaśpiewał piosenkę „4:30” Dawida Podsiadło. Kolejna uczestniczka Paulina Gadzała zaprezentowała własną choreografię taneczną połączoną z elementami akrobatyki, po niej na scenę wkroczył recytator – Antoni Bęben, który we włoskim stylu powiedział wiersz W. Chotomskiej „Makaron”. Jako następna zaprezentowała się Lena Kosiba, grającą na ukulele. Piosenką „Dziś późno pójdę spać ” zespołu Kwiat Jabłoni, wprowadziła widzów w bardzo nostalgiczny klimat. Później zobaczyliśmy Kamila Bazana – tancerza hip hop, który wcielił się w rolę gwiazdy sportu. Kolejna uczestniczka, Karolina Zajdel zaśpiewała piosenkę Lany Del Rey „Young and beautiful” a na zakończenie Maria Styczyńska zaprezentowała widowiskowy układ akrobatyczny. Talenciakom na scenie towarzyszyli: zespół R-Revolution, Małgorzata Janik, Kacper Nowicki, Jakub Michałowski, Alicja Michnal i Emilia Praszek.

Publiczność zgromadzona na koncercie również tym razem miała okazję zagłosować na Super Talenciaka II edycji, którym została akrobatyczka Marysia Styczyńska.

Wszyscy uczestnicy dostarczyli nam wielu emocji i doznań artystycznych ale przede wszystkim zaprezentowali swoje talenty najlepiej jak mogli. Wiemy, że bardzo się stresowali, mimo to zapamiętają swój występ i zdobyte doświadczenie, które mamy nadzieję pomoże im w dalszej realizacji swoich pasji – powiedziała Katarzyna Korona, pomysłodawca i koordynator konkursu.

Koncert poprowadzili Zuzanna Bernacka i Wojciech Knapik. Upominki dla uczestników przygotowała firma Dream Roots Wiktora Dębskiego z Dębowca.

ŹródłoJDK
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły