wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło o zachodzie słońca. Zwycięzcy lipcowego FOTOeye

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W lipcowym etapie konkursu Jasło FOTOEye zwyciężyło niezatytułowane zdjęcie Jana Kowalskiego przedstawiające miasto o zachodzie słońca. Dodatkowo komisja wyróżniła zdjęcie „Fragment willi przy 3 Maja”, wykonane przez Wiesława Telegę. W sumie w lipcowym konkursie wzięło udział 31 fotografii.

Przypominamy, że teraz zgłoszeń do konkursu można dokonywać do końca września br. Przyjmowane są one codziennie w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle w godzinach funkcjonowania (poniedziałek – piątek: 9 – 17, sobota: 10 – 17, niedziela: 11 -16).

Fragment willi przy 3 Maja_fot. W.T.

W każdym miesiącu można dokonać jednego zgłoszenia, zawierającego min. 3 zdjęcia przedstawiające Jasło, w szczególności architekturę miejską, pejzaż i przyrodę, sport i rekreację, miasto w porach roku, winne klimaty – zdjęcia promujące Jasło jako „miasto wina”, a także przestawiające aspekt społeczno-kulturalny Jasła, wydarzenia i street photo.

Zdjęcia z lipca można zobaczyć w miejskiej galerii FOTOEye na stronie https://um.jaslo.pl/pl/galeria-fotoeye-2020-iv-edycja/

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły