wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło niesie pomoc dla Ukrainy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Urząd Miasta w Jaśle podziękował wczoraj na swoim Facebooku wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc. Jaślanie po raz kolejny pokazali, że nie są obojętni na ludzką krzywdę.

Zbiórka darów rzeczowych dla Ukrainy została organizowana przez PCK Oddział Jasło we współpracy z Urzędem Miasta w Jaśle. Dary zbierano w budynku miejskim i w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej przy ulicy Sokoła 8 (kino „Syrena”).

Przez cały tydzień będą potrzebne rzeczy takie jak:

  • materiały opatrunkowe
  • środki higieniczne i kosmetyki
  • żywność długoterminowa
  • odzież, koce, śpiwory (wyłącznie nowe)

Pomoc rzeczową można przynieść do CITiKu w godzinach od 9-17.

Przypominamy, że główną siedzibą zbiórki Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Jaśle jest punkt przy ul. Wincentego Pola 41. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 7 do 15. Można również wpłacać pieniądze na konto: 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z dopiskiem ,,Ukraina”

Jaślanie organizują się, aby nieść pomoc ukraińskim uchodźcom. W ubiegłą sobotę powstała na Facebooku grupa Jasło Ukrainie, która obecnie liczy już niemal 900 członków. Zachęcamy do dołączenia do grupy!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły