wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

Jasło niesie pomoc dla Ukrainy

Wyróżnione

Redakcja
Redakcja
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Urząd Miasta w Jaśle podziękował wczoraj na swoim Facebooku wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc. Jaślanie po raz kolejny pokazali, że nie są obojętni na ludzką krzywdę.

- Reklama -

Zbiórka darów rzeczowych dla Ukrainy została organizowana przez PCK Oddział Jasło we współpracy z Urzędem Miasta w Jaśle. Dary zbierano w budynku miejskim i w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej przy ulicy Sokoła 8 (kino „Syrena”).

Przez cały tydzień będą potrzebne rzeczy takie jak:

  • materiały opatrunkowe
  • środki higieniczne i kosmetyki
  • żywność długoterminowa
  • odzież, koce, śpiwory (wyłącznie nowe)

Pomoc rzeczową można przynieść do CITiKu w godzinach od 9-17.

Przypominamy, że główną siedzibą zbiórki Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Jaśle jest punkt przy ul. Wincentego Pola 41. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 7 do 15. Można również wpłacać pieniądze na konto: 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z dopiskiem ,,Ukraina”

Jaślanie organizują się, aby nieść pomoc ukraińskim uchodźcom. W ubiegłą sobotę powstała na Facebooku grupa Jasło Ukrainie, która obecnie liczy już niemal 900 członków. Zachęcamy do dołączenia do grupy!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -
Zabiegi estetyczne Jasło. Liposukcja kawitacyjna

Ostatnie artykuły