wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jaślanki uczyły się budowania relacji w biznesie. Trzecie spotkanie z cyklu Liderka z Jasła

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W jasielskim Inkubatorze Przedsiębiorczości 11 maja br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Liderka z Jasła. Spotkania są skierowane do kobiet, którym zależy na budowaniu pewności siebie, kreowaniu rozwoju osobistego i kariery wokół swoich predyspozycji, talentów i pasji, a także pozyskaniu praktycznych umiejętności budowania relacji w biznesie z wykorzystaniem social mediów oraz budowaniu networkingu wśród kobiet.

Panie biorące udział w spotkaniu, dzięki prelekcji tematycznej dr Patrycji Pudło, mogły dowiedzieć się jak postawić na swój rozwój i odważyć się do działania; co to jest poczucie własnej wartości, jak wpływa na emocje które odczuwamy i zachowania, które przejawiamy.

Z kolei podczas warsztatów, zrealizowanych przez Panią Annę Wilisowską, można było zdobyć  praktyczną wiedzę w zakresie budowania wyjątkowych relacji w biznesie poprzez social media. Warsztaty pokazały jak docierać do klientów z Jasła współpracując z innymi firmami na Facebooku i Instagramie.

Jaślanki uczyły się budowania relacji w biznesie. Trzecie spotkanie z cyklu Liderka z Jasła

Uczestniczki spotkania wzięły także udział w tworzeniu networkingu pośród samych zainteresowanych w formule szybkich spotkań biznesowych (ang. business speed dating). Te niezobowiązujące spotkania mające na celu nawiązanie kontaktów i zainicjowanie możliwej współpracy cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły