wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jaślanin wśród 100 najbardziej wpływowych Polaków według Newsweeka

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Utalentowany jaślanin został wybrany jednym ze 100 najbardziej wpływowych Polaków według czytelników Newsweeka. Znalazł się na 40 pozycji, o wiele wyżej niż znany dziennikarz Kuba Wojewódzki czy prezes PiS Jarosław Kaczyński.

– Wybraliśmy 100 najbardziej wpływowych Polaków „Newsweeka”. Kto miał największy wpływ na nasze życie w 2021 r.? Który polityk albo polityczka? Pisarz albo pisarka? Kto ze świata sportu? Nauki? Mediów? Aktywiści społeczni? – Newsweek Polska

Ralph Kaminski w plebiscycie Newsweeka

Ralph Kaminski to pełen wrażliwości artysta, który tworzy niepowtarzalną muzykę. Popularność Ralpha wciąż rośnie i w przeciwieństwie do niego nie jesteśmy zaskoczeni tym szczególnym wyróżnieniem.  

– No tego to się nie spodziewałem, jestem na liście 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków według czytelników „Newsweeka”, miejsce 40 – dziękuję – napisał Ralph Kaminski na swoim Facebooku.

Pozostaje nam pogrutulować Ralphowi i życzyć mu wszystkiego najlepszego!

- Reklama -

Podobne artykuły

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Man
5 stycznia, 2022 21:08

Zestawienie pożytecznych idiotów,haha

Mateusz
4 stycznia, 2022 14:22

[komentarz nie związany z tematem | red. MJ]

Iza
4 stycznia, 2022 14:44
Odpowiedź na  Mateusz

A jaki to ma związek z tematem???

Ika
4 stycznia, 2022 21:52
Odpowiedź na  Mateusz

Chyba ma Pan problemy z samoświadomością. Komentarz jak wspomina Pani poniżej zupełnie nie na temat. Proszę założyć bloga, wtedy będzie Pan mógł się do woli uzewnętrzniać.

Wik
4 stycznia, 2022 21:54
Odpowiedź na  Mateusz

Wreszcie redakcja się obudziła!

Wik
4 stycznia, 2022 21:57

Ralph jest bardzo wartościowym gościem, uwielbiam go! Moja żonka też!!!! Wniósł coś nowego do skostniałego świata pop muzyki. Ma tą wrażliwość, która budzi tłumy!!!

- Reklama -

Ostatnie artykuły