„Jasielski Pociąg do Funduszy” – 10 maja zagraj w grę miejską

0
Jasielski Pociąg do Funduszy

10 maja 2019 r. (piątek) obędzie się Miejska Gra „Jasielski Pociąg do Funduszy” w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich i 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Gra miejska ma charakter otwarty i skierowana jest do wszystkich zainteresowanych poznawaniem miasta, w szczególności rodzin, młodzieży, a także osób odwiedzających Jasło.

Celem gry miejskiej jest promocja atrakcji turystycznych Jasła poprzez zwiedzanie miasta i rozwiązywanie zadań o tematyce związanej z Jasłem i funduszami europejskimi. W grze miejskiej może brać udział każda zgłoszona drużyna maksymalnie 4-osobowa, w której co najmniej 1 osoba jest pełnoletnia. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny i dobrowolny.

Przed rozpoczęciem gry miejskiej wymagane jest zgłoszenie drużyny w terminie do 7 maja (wtorek) do godz. 23.00 za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Formularz dostępny jest na stronie www.citik.jaslo.pl (zakładka turystyka >> miejska gra turystyczna).

Do wygrania cenne nagrody dla trzech najlepszych drużyn. Oficjalne zakończenie gry miejskiej i wręczenie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 18.30 w CITiKu. Organizatorem miejskiej gry jest Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Odział w Jaśle we współudziale z Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments