wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielski „Ekonomik” znowu uzyskał tytuł Złotej Szkoły NBP

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zespół Szkół nr 4 w Jaśle zajął III miejsce w kategorii „Debata z ekspertem” uzyskując tym samym po raz drugi tytuł Złotej Szkoły NBP. Hasło tegorocznej edycji projektu realizowanego przez Narodowy Bank Polski brzmiało „Bezpieczni w finansach osobistych”. Ideą projektu jest aktywizowanie nauczycieli i uczniów do podejmowania działań kształtujących kompetencje ekonomiczne.

O tytuł „Złotej Szkoły NBP” ubiegały się szkoły, które zdobyły najwyższą punktację za zrealizowane zadania. Komisja programu ocenia: pomysłowość, metody i narzędzia edukacyjne, dopasowanie zadań do wieku i percepcji odbiorców, jakość i atrakcyjność realizacji, przydatność w praktyce, zasięg i poziom zaangażowania odbiorców.

Jasielski "Ekonomik" znowu uzyskał tytuł Złotej Szkoły NBP

W II edycji programu tytuł Złotej Szkoły NBP otrzymało 202 szkoły z całej Polski.

Zespół Szkół nr 4  reprezentowany był przez drużynę „Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej” w skład której wchodzili: nauczyciele: A. Wojnarowicz – Stusowska – koordynator projektu, J. Hendzel, B. Zając – Łącka, J. Radoń, W. Skwarek , E. Frużyńska oraz ambasadorzy – uczniowie Szkoły: Zuzanna Konik, Aleksandra Rak, Weronika Biernacka, Weronika Kuzak, Oliwia Janas, Artur Czech, Kamil Budziak, Dawid Kamień, Kacper Wiatr, Gabriel Buczyński.

Za tak prestiżowe osiągnięcie szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 6000 zł oraz tytuł Złotej Szkoły NBP.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły