wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielska Policja zatrzymała czterech poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W tym i ubiegłym tygodniu, jasielscy funkcjonariusze, zatrzymali łącznie czterech mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden z nich poszukiwany był listem gończym. Najdłużej, bo 1 rok i 2 miesiące w zakładzie karnym, spędzi mieszkaniec Jasła.

Wiele osób wciąż próbuję ukrywać się przed organami ścigania, aby uniknąć pobytu w więzieniu. Policjanci podczas prowadzenia intensywnych czynności ustalają, namierzają i zatrzymują poszukiwanych.

W tym i w ubiegłym tygodniu, jasielscy funkcjonariusze zatrzymali łącznie czterech poszukiwanych. Mężczyźni byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Jaśle, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Najdłużej w zakładzie karnym spędzi 44-latek. Mieszkaniec Jasła, ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 2 miesięcy.

Odpowiednio 4 i 5 miesięcy w więzieniu, spędzą również 60-latek i 43-latek. Młodszy z nich, poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Jaśle.

Czasami zdarza się tak, że osoby poszukiwane same wpadają w ręce funkcjonariuszy i to na własne życzenie. Tak było w przypadku mieszkańca gminy Tarnowiec. Mężczyzna zgłaszając interwencję, został wylegitymowany przez mundurowych. Okazało się, że 44-latek ma do odbycia karę zastępczą pozbawienia wolności w wymiarze 5 dni.

Wszyscy zatrzymani trafili już do zakładów karnych, gdzie odbywają zasądzone im kary.

ŹródłoKPP w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły